Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Feminite du Bois Serge Lutens για γυναίκες

Feminite du Bois Serge Lutens για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 2

κανέλα
Feminite du Bois Serge Lutens για γυναίκες Εικόνες Feminite du Bois Serge Lutens για γυναίκες Εικόνες Feminite du Bois Serge Lutens για γυναίκες Εικόνες

Feminite du Bois από Serge Lutens είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Feminite du Bois κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Οι νότες κορυφής είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κανέλα, δαμάσκηνο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρφι, Υλάνγκ Υλάνγκ, Βιολέτα, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, τζίντζερ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βενζόη.

Κέδρος της Βιρτζίνιας Κανέλα δαμάσκηνο ροδάκινο

μοσχοκάρφι Υλάνγκ Υλάνγκ Βιολέτα άνθος πορτοκαλιού Αφρικής τζίντζερ τριαντάφυλλο

Βανίλια Μόσχος σανδαλόξυλο Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Feminite du Bois by Serge Lutens.

Feminite du Bois Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Feminite du Bois fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Feminite du Bois, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Feminite du Bois by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Feminite du Bois by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Homme Bvlgari Black Chanel Coco Mademoiselle Naomi Campbell Mystery Tom Ford Oud Wood Givenchy Pi Leather Jacket Zirh Corduroy Reminiscence Noir Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Everlast Original 1910 Serge Lutens Fille en Aiguilles S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme