Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Fille en Aiguilles Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Fille en Aiguilles Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Fille en Aiguilles Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fille en Aiguilles Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fille en Aiguilles από Serge Lutens είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fille en Aiguilles κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, Δάφνη, πεύκο, καρυκεύματα, θυμίαμα, ρητίνη ελάτης και Αποξηραμμένα φρούτα.

Βέτιβερ Δάφνη πεύκο καρυκεύματα θυμίαμα ρητίνη ελάτης Αποξηραμμένα φρούτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fille en Aiguilles by Serge Lutens.

Fille en Aiguilles Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Fille en Aiguilles fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Fille en Aiguilles, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fille en Aiguilles by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fille en Aiguilles by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Homme Fendi Theorema Uomo Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Dana Ambush Serge Lutens Bois et Fruits Charriol Charriol Eau de Parfum Pacifica Spanish Amber Berkeley Square White Amber Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade En Voyage Perfumes Makeda Esteban Cedre Swiss Arabian Mukhalat Malaki