Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleurs de Citronnier Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Fleurs de Citronnier Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

μέλι
τουμπερόζα
Fleurs de Citronnier Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fleurs de Citronnier Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fleurs de Citronnier Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fleurs de Citronnier Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fleurs de Citronnier από Serge Lutens είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fleurs de Citronnier κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Οι νότες κορυφής είναι ανθη λεμονιας, Πετιτ γκρέιν και μοσχοκάρυδο; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, τουμπερόζα και μέλι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ίριδα και στίραξ.

ανθη λεμονιας Πετιτ γκρέιν μοσχοκάρυδο

νερόλι τουμπερόζα μέλι

Μόσχος ίριδα στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleurs de Citronnier by Serge Lutens.

Fleurs de Citronnier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Fleurs de Citronnier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Fleurs de Citronnier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleurs de Citronnier by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleurs de Citronnier by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Vera Wang Princess Bijan Bijan With a Twist La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Coach Legacy Nicole Farhi Femme Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Jil Sander Jil Jeanne Arthes Art S Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Red Flower Organic Perfume Ambrette Arno Sorel Sham'n Dream Nikos Sculpture Delicate Fleur