Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Fumerie Turque Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Fumerie Turque Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

ταμπάκο
μέλι
Fumerie Turque Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fumerie Turque Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fumerie Turque Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fumerie Turque από Serge Lutens είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fumerie Turque κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει μέλι, ιουνίπερος, σπόρος Τόνκα, Χαμομήλι, πατσουλί, Βανίλια, τριαντάφυλλο Τουρκίας, κόκκινη σταφίδα, ταμπάκο, στίραξ και καστόρι ,σουέτ.

μέλι ιουνίπερος σπόρος Τόνκα Χαμομήλι πατσουλί Βανίλια τριαντάφυλλο Τουρκίας κόκκινη σταφίδα ταμπάκο στίραξ καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fumerie Turque by Serge Lutens.

Fumerie Turque Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Fumerie Turque fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Fumerie Turque, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fumerie Turque by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fumerie Turque by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Joop! Nightflight Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 Roger & Gallet Vanille Bijan DNA for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Antonio Banderas Spirit VIP for Men Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Tonino Lamborghini Mitico biehl parfumkunstwerke eo01 Ava Luxe Sacred Lush Black Pearl