Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Gris Clair Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Gris Clair Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Gris Clair Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Gris Clair Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Gris Clair Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Gris Clair από Serge Lutens είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Gris Clair κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει ίριδα, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Λεβάντα, νότες ξύλων και θυμίαμα.

ίριδα σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Λεβάντα νότες ξύλων θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gris Clair by Serge Lutens.

Gris Clair Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Gris Clair fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Gris Clair, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gris Clair by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gris Clair by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Calvin Klein Calvin Calvin Klein CK One Scene Yves Saint Laurent L'Homme Al-Rehab Silver Elizabeth Arden Mediterranean Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Benetton Benetton Pure Sport Men Lacoste Style in Play Neil Morris Clear L`Erbolario Acqua di Profumo al Muschio Bianco Serge Lutens Bois de Violette Jean Charles Brosseau Atlas Cedar