Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Το είχα : 2 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

milky
απαλό πικάντικο
Jeux de Peau Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Jeux de Peau από Serge Lutens είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Jeux de Peau κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι γάλα και σιτάρι; οι μεσαίες νότες είναι Καρύδα, γλυκόρριζα και αθάνατο; οι νότες της βάσης είναι Oσμανθός, Βερίκοκο, καρυκεύματα, σανδαλόξυλο, νότες ξύλων και Κεχριμπάρι.

γάλα σιτάρι

Καρύδα γλυκόρριζα αθάνατο

Oσμανθός Βερίκοκο καρυκεύματα σανδαλόξυλο νότες  ξύλων Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jeux de Peau by Serge Lutens.

Jeux de Peau Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Δυστυχώς , τελικά αυτό δεν μου ταίριαξε...είναι πάρα πολύ δυνατό ξυλώδες σε βαθμό που δεν μπορούσα να νιώσω την γλυκιά πλευρά του(γλυκόριζα)...δεν ήταν τόσο κρεμώδες όσο θα περίμενε κανείς με βάση τις νότες του!
Δεν μπορείς να μυρίσεις τα ΄φρούτα μέσα του καθόλου!Το Doυce Amere που έχω είναι πολύ περισσότερο ζεστό και κρεμώδες από αυτό και μάλιστα πιο θηλυκό...ενώ αυτό είναι περισσότερο unisex/ανδρικό.
Είναι ανατολίτικο και πολύ πικάντικο . Τα μπαχαρικά και τα ξύλα φαίνονται πολύ μέσα του.

Nov
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Jeux de Peau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Jeux de Peau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jeux de Peau by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jeux de Peau by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Versace Versus Uomo Jacomo Jacomo for Men Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Avon Tomorrow for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Ted Lapidus Fou D`Elle Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Zirh Corduroy Donna Karan Cashmere Mist Luxe Profumum Roma Fumidus Brooks Brothers Black Fleece