Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

La Religieuse Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

La Religieuse Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
La Religieuse Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες La Religieuse Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

La Religieuse από Serge Lutens είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. La Religieuse κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, μοσχογαλή, Μόσχος και θυμίαμα.

γιασεμί μοσχογαλή Μόσχος θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Religieuse by Serge Lutens.

La Religieuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens La Religieuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens La Religieuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Religieuse by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Religieuse by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Guerlain L'Heure Bleue Calvin Klein Euphoria Blossom Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Van Gils Her Aura by Night Bebe Bebe Melange Perfume Roll-On Perfume No. 10 Molinard Ecoute Moi Frances Denney Interlude Jean Patou Moment Supreme Bath House Indian Ginger and Orchid