Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Miel De Bois Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Miel De Bois Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 2

μέλι
Miel De Bois Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Miel De Bois Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Miel De Bois από Serge Lutens είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Miel De Bois κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει μέλι, ίριδα, Ξύλο Εβένου, ξύλο γκουαϊακ, βελανίδι και Μόσχος.

μέλι ίριδα Ξύλο Εβένου ξύλο γκουαϊακ βελανίδι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miel De Bois by Serge Lutens.

Miel De Bois Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Γλυκό μέλι και νέκταρ ανθών...φανταστικό άρωμα!Το καλύτερο άρωμα με την σημείωση μελιού που έχω αποκτήσει ποτέ!Μυρίζει φυσικό σαν βασιλικός πολτός!
Είμαι πολύ χαρούμενη που τελικά βρήκα αυτό που έψαχνα.Το καλύτερο.

Nov
2012

Miel De Bois by Serge Lutens 4.67 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Miel De Bois fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Miel De Bois, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miel De Bois by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miel De Bois by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Davidoff Silver Shadow Pure Blend Tann Rokka Kisu Prada Prada Tendre Paul Smith Paul Smith London Women Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Charriol Charriol Eau de Parfum Diesel Diesel Jacques Fath Yang Imperial Keiko Mecheri Musc Long Lost Perfume Bakir Le Labo Another 13