Σχεδιαστές » R S » Συπρε « Ομάδες

Muscs Koublai Khan Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Muscs Koublai Khan Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Muscs Koublai Khan Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Muscs Koublai Khan Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Muscs Koublai Khan από Serge Lutens είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Muscs Koublai Khan κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει μοσχογαλή, λάβδανο Γαλλίας, Κεχριμπάρι, τριαντάφυλλο, κύμινο, Αμπρετη (Μολόχα), πατσουλί, φυσικός μόσχος και Βανίλια.

μοσχογαλή λάβδανο Γαλλίας Κεχριμπάρι τριαντάφυλλο κύμινο Αμπρετη  (Μολόχα) πατσουλί φυσικός μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Muscs Koublai Khan by Serge Lutens.

Muscs Koublai Khan Σχόλια Αρωμάτων

Muscs Koublai Khan by Serge Lutens 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Muscs Koublai Khan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Muscs Koublai Khan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Muscs Koublai Khan by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Muscs Koublai Khan by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Catherine Deneuve Deneuve La Perla Parfum Prive Creed Erolfa Gres Air de Cabochard Lanvin Monsieur Lanvin Comme des Garcons H&M Roberto Capucci Capucci Pour Homme Parfums Bleu English Blazer Farmacia SS. Annunziata Ybris Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica