Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Serge Noire Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
κανέλα
Serge Noire Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Serge Noire από Serge Lutens είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Serge Noire κυκλοφόρησε το έτος 2008. Serge Noire έχει δημιουργηθεί από Serge Lutens και Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, Κανέλα, Κεχριμπάρι, νότες ξύλων, θυμίαμα, μοσχοκάρφι, καρυκεύματα και Ξύλο Εβένου.

πατσουλί Κανέλα Κεχριμπάρι νότες  ξύλων θυμίαμα μοσχοκάρφι καρυκεύματα Ξύλο Εβένου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Serge Noire by Serge Lutens.

Serge Noire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Serge Noire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Serge Noire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Serge Noire by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Serge Noire by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Memo Siwa Nasomatto Silver Musk Demeter Fragrance Junior Mints Paul & Joe Bleu Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Michel Germain Sexual Secret Men Christina Aguilera X Pose Stardust Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Norma Kamali Incense M. Micallef Aoud Gourmet Guerlain Tonka Imperiale Acqua Novara odo-res 73