Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tubereuse Criminelle Serge Lutens για γυναίκες

Tubereuse Criminelle Serge Lutens για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 1

τουμπερόζα
Tubereuse Criminelle Serge Lutens για γυναίκες Εικόνες Tubereuse Criminelle Serge Lutens για γυναίκες Εικόνες

Tubereuse Criminelle από Serge Lutens είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tubereuse Criminelle κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς, υάκυνθος, τουμπερόζα, μοσχοκάρυδο, μοσχοκάρφι, στίραξ, Μόσχος και Βανίλια.

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς υάκυνθος τουμπερόζα μοσχοκάρυδο μοσχοκάρφι στίραξ Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tubereuse Criminelle by Serge Lutens.

Tubereuse Criminelle Σχόλια Αρωμάτων

Tubereuse Criminelle by Serge Lutens 3.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Tubereuse Criminelle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Tubereuse Criminelle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tubereuse Criminelle by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tubereuse Criminelle by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Romeo Gigli G Gigli Oscar de la Renta Oscar Violet Annick Goutal Eau du Ciel Ralph Lauren Romance eau Fraiche Bond No 9 Madison Soiree The Healing Garden Pure Joy Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Scents of Time Night Star Betty Barclay Pure Style Jennifer Aniston Lolavie Saffron James Ipo