Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Experience Sailing Sergio Tacchini για άνδρες

Experience Sailing Sergio Tacchini για άνδρες

θαλασσινό
Experience Sailing Sergio Tacchini για άνδρες Εικόνες

Experience Sailing από Sergio Tacchini είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για άνδρες. Experience Sailing κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και θαλασσινό νερό; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ και βρύα δριός.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ άνθος πορτοκαλιού Αφρικής θαλασσινό νερό

Βέτιβερ σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Experience Sailing by Sergio Tacchini.

Experience Sailing Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sergio Tacchini Experience Sailing fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sergio Tacchini Experience Sailing, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Experience Sailing by Sergio Tacchini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Experience Sailing by Sergio Tacchini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Versace Versace Man Eau Fraiche Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Escada Sunset Heat for Men Cartier Déclaration Bois Bleu CB I Hate Perfume Eternal Return Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Jovoy Paris Marine Burberry Burberry Summer for Men 2010 Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him Yves Rocher Eryo Blue Montale Aoud Forest Armand Basi L’Eau Pour Homme