Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Fantasy Forever Sergio Tacchini για γυναίκες

Fantasy Forever Sergio Tacchini για γυναίκες

Fantasy Forever Sergio Tacchini για γυναίκες Εικόνες Fantasy Forever Sergio Tacchini για γυναίκες Εικόνες Fantasy Forever Sergio Tacchini για γυναίκες Εικόνες

Fantasy Forever από Sergio Tacchini είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fantasy Forever κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μύρτιλο και άγριο τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, σανδαλόξυλο και Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, βρύα και Βανίλια.

Περγαμόντο μύρτιλο άγριο τριαντάφυλλο

γιασεμί σανδαλόξυλο Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου

Μόσχος βρύα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fantasy Forever by Sergio Tacchini.

Fantasy Forever Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sergio Tacchini Fantasy Forever fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sergio Tacchini Fantasy Forever, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fantasy Forever by Sergio Tacchini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fantasy Forever by Sergio Tacchini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera So Chic Limited Edition Rochas Absolu Intense Simply Red Benetton United Colors of Benetton Woman Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Jean Patou Ma Liberte Flirt! Glamourazzi Fragonard Eclat Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Nez a Nez Bal Musque DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Brut Parfums Prestige Feminin Exotique