Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη « Ομάδες

Sergio Tacchini Sergio Tacchini για άνδρες

Sergio Tacchini Sergio Tacchini για άνδρες

Το είχα : 1

Sergio Tacchini Sergio Tacchini για άνδρες Εικόνες

Sergio Tacchini από Sergio Tacchini είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Sergio Tacchini κυκλοφόρησε το έτος 1987. Το άρωμα περιέχει λάιμ, σανδαλόξυλο, Κέδρος, Περγαμόντο και στίραξ.

λάιμ σανδαλόξυλο Κέδρος Περγαμόντο στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sergio Tacchini by Sergio Tacchini.

Sergio Tacchini Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sergio Tacchini Sergio Tacchini fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sergio Tacchini Sergio Tacchini, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sergio Tacchini by Sergio Tacchini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sergio Tacchini by Sergio Tacchini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Canali Summer Night L`Artisan Parfumeur Dzing! Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Comme des Garcons Hinoki Yves Saint Laurent M7 Fresh Jacques Bogart Bogart CityTower Xerjoff Modoc Le Labo Vetyver 46 Jalaine Patchouli Ava Luxe Bois Fonce Molinard Patchouli Intense