Σχεδιαστές » R S » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Sport Ego Sergio Tacchini για άνδρες

Sport Ego Sergio Tacchini για άνδρες

Sport Ego Sergio Tacchini για άνδρες Εικόνες Sport Ego Sergio Tacchini για άνδρες Εικόνες

Sport Ego από Sergio Tacchini είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, γιασεμί του νερού, Βέτιβερ και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, βρύα δριός, Μόσχος και Κέδρος.

Πράσινο Μήλο Περγαμόντο Κάρδαμο

Κυκλάμινο γιασεμί του νερού Βέτιβερ κρίνο της κοιλάδας

δέρμα Κεχριμπάρι βρύα δριός Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sport Ego by Sergio Tacchini.

Sport Ego Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sergio Tacchini Sport Ego fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sergio Tacchini Sport Ego, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sport Ego by Sergio Tacchini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sport Ego by Sergio Tacchini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
L`Erbolario Absinthium Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Boudicca Wode (Scent) Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Frapin L`Humaniste Lili Bermuda 64 West Le Jardin Retrouve Citron Poivre Kiss Cosmetics Kiss Her Thymes Moonflower Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger LR LR Classics Monaco Madonna Nudes 1979 Pour Homme