Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Opulent Shaik Classic No 77 Shaik για άνδρες

Opulent Shaik Classic No 77 Shaik για άνδρες

κανέλα
Opulent Shaik Classic No 77 Shaik για άνδρες Εικόνες Opulent Shaik Classic No 77 Shaik για άνδρες Εικόνες

Opulent Shaik Classic No 77 από Shaik είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, Λεβάντα και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, γαρίφαλο, Μήλο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί, βρύα δριός, λάβδανο, Βανίλια και Μόσχος.

Περγαμόντο λεμόνι Λεβάντα Βασιλικός

Γεράνι γαρίφαλο Μήλο Κανέλα

Κέδρος πατσουλί βρύα δριός λάβδανο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Opulent Shaik Classic No 77 by Shaik.

Opulent Shaik Classic No 77 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shaik Opulent Shaik Classic No 77 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shaik Opulent Shaik Classic No 77, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Opulent Shaik Classic No 77 by Shaik. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Opulent Shaik Classic No 77 by Shaik αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Escada Escada pour Homme Avon Imari Seduction Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Memo Siwa Lomani Cruiser for Men Montale Aoud Ambre Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Demeter Fragrance Junior Mints Parfum d`Empire Wazamba Donna Karan Essence Labdanum Yves Rocher Vanille Noire Acqua Novara odo-res 73