Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Elixir Shakira για γυναίκες

Elixir Shakira για γυναίκες

Elixir Shakira για γυναίκες Βίντεο
Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες

Elixir από Shakira είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sonia Constant. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς και πιπέρι μαύρο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, φρέζια και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, στίραξ, και Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου.

άνθη πορτοκαλιάς πιπέρι μαύρο

παιώνια φρέζια ροδάκινο

Κεχριμπάρι Μόσχος στίραξ Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elixir by Shakira.

Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shakira Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shakira Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elixir by Shakira. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elixir by Shakira αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Festival Viktor&Rolf Flowerbomb Valentino Valentino Gold Donna Karan Donna Karan Gold Bath and Body Works Enchanted Orchid Miller Harris Noix de Tubereuse Marilyn Miglin Divine DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) Tesori d`Oriente Papavero del Tibet The Party The Garden Party Frangipane M. Micallef Royal Rose Aoud Rasasi Sharina