Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Paradise Elixir Shakira για γυναίκες

Paradise Elixir Shakira για γυναίκες

τροπικό
Paradise Elixir Shakira για γυναίκες Βίντεο
Paradise Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Paradise Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες Paradise Elixir Shakira για γυναίκες Εικόνες

Paradise Elixir από Shakira είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Paradise Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι φύλλο φοινικιάς, λάιμ, Μανταριν ορανζ και Τροπικά φρούτα; οι μεσαίες νότες είναι λουλούδι τιαρέ και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και Μόσχος.

φύλλο φοινικιάς λάιμ Μανταριν ορανζ Τροπικά φρούτα

λουλούδι τιαρέ γιασεμί

Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paradise Elixir by Shakira.

Paradise Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shakira Paradise Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shakira Paradise Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paradise Elixir by Shakira. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paradise Elixir by Shakira αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Mexx Mexx Ice Touch Woman Escada Island Kiss Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Mary Kay Exotic Passionfruit Eclectic Collections Arouse Krizia Fiori di Krizia Carolina Herrera CH Garden Party Ulric de Varens Lily Prune Love Lanvin Marry Me Oscar de la Renta Oscar Tropical Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2