Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Rock! by Shakira Shakira για γυναίκες

Rock! by Shakira Shakira για γυναίκες

τροπικό
Rock! by Shakira Shakira για γυναίκες Βίντεο
Rock! by Shakira Shakira για γυναίκες Εικόνες Rock! by Shakira Shakira για γυναίκες Εικόνες Rock! by Shakira Shakira για γυναίκες Εικόνες Rock! by Shakira Shakira για γυναίκες Εικόνες Rock! by Shakira Shakira για γυναίκες Εικόνες

Rock! by Shakira από Shakira είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rock! by Shakira κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, πράσινο μανταρίνι και φρούτο του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο λεμόνι πράσινο μανταρίνι φρούτο του πάθους

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς λουλούδι τιαρέ

πατσουλί Κέδρος Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rock! by Shakira by Shakira.

Rock! by Shakira Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shakira Rock! by Shakira fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shakira Rock! by Shakira, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rock! by Shakira by Shakira. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rock! by Shakira by Shakira αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Dream Giorgio Armani Emporio Remix for Her Sonia Rykiel Rykiel Rose Avon Pur Blanca Blush Mango Mango Adorably Floris Bouquet de La Reine Van Gils Her Aura Burberry Burberry Summer Women 2009 Masaki Matsushima mat; Peter Andre Unconditional Ulric de Varens Lily Prune Love Esme Rene Eve's Secret