Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

S Shakira για γυναίκες

S Shakira για γυναίκες

S Shakira για γυναίκες Εικόνες

S από Shakira είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. S κυκλοφόρησε το έτος 2010. Η νότα κορυφής είναι γιασεμί; η μεσαία νότα είναι σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βενζόη και Βανιλια.

γιασεμί

σανδαλόξυλο

Κεχριμπάρι Βενζόη Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about S by Shakira.

S Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shakira S fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shakira S, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει S by Shakira. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για S by Shakira αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Organza Indian Jasmin Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Alviero Martini Geo Donna Banana Republic Rosewood Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Escada Escada Jeanne Arthes Sultane Serge Lutens Rose de Nuit Rasasi Al Taif Guerlain Plus Que Jamais Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her