Σχεδιαστές » R S » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

S by Shakira Aquamarine Shakira για γυναίκες

S by Shakira Aquamarine Shakira για γυναίκες

aquatic
S by Shakira Aquamarine Shakira για γυναίκες Εικόνες S by Shakira Aquamarine Shakira για γυναίκες Εικόνες

S by Shakira Aquamarine από Shakira είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. S by Shakira Aquamarine κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φρούτο του πάθους, μανταρίνι, Υδάτινες νότες και Νότες Ozonic; οι μεσαίες νότες είναι πλουμέρια(φρατζιπάνι), λουλούδι τιαρέ και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, νότες ξύλων και Κέδρος.

Περγαμόντο φρούτο του πάθους μανταρίνι Υδάτινες νότες Νότες Ozonic

πλουμέρια(φρατζιπάνι) λουλούδι τιαρέ γιασεμί

Κεχριμπάρι νότες  ξύλων Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about S by Shakira Aquamarine by Shakira.

S by Shakira Aquamarine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shakira S by Shakira Aquamarine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shakira S by Shakira Aquamarine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει S by Shakira Aquamarine by Shakira. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για S by Shakira Aquamarine by Shakira αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Lancome O Oui! Ralph Lauren Polo Sport Woman Ella Mikao Yujin Aqua Krizia Eau de Krizia Menard L'eau de Ryokuei Bvlgari Omnia Green Jade Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Vapro International Rampage 100% Love Daisy Fuentes Dianoche Ocean LR LR Classics Marbella Coleen Rooney Coleen X