Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Shalini Shalini για γυναίκες

Shalini Shalini για γυναίκες

τουμπερόζα

Shalini από Shalini είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Roucel. Η νότα κορυφής είναι νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

νερόλι

τουμπερόζα λουλούδι τιαρέ

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shalini by Shalini.

Shalini Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shalini Shalini fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shalini Shalini, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shalini by Shalini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shalini by Shalini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Demeter Fragrance Jasmine Barbie Barbie Princess Bond No 9 Chelsea Flowers Caron Tubereuse Masaki Matsushima mat; metal Liz Claiborne Realities David & Victoria Beckham Intimately Beckham Melange Perfume Roll-On Perfume No. 3 Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Eclectic Collections Moonstruck Miller Harris Coeur de Fleur