Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Shania by Stetson Shania Twain για γυναίκες

Shania by Stetson Shania Twain για γυναίκες

Shania by Stetson Shania Twain για γυναίκες Εικόνες Shania by Stetson Shania Twain για γυναίκες Εικόνες

Shania by Stetson από Shania Twain είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Shania by Stetson κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Carlos Vinals. Το άρωμα περιέχει αγιόκλημα, ρόδι, φρέζια, βατόμουρο και τριαντάφυλλο.

αγιόκλημα ρόδι φρέζια βατόμουρο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shania by Stetson by Shania Twain.

Shania by Stetson Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shania Twain Shania by Stetson fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shania Twain Shania by Stetson, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shania by Stetson by Shania Twain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shania by Stetson by Shania Twain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Initial Carolina Herrera Chic Limited Red Edition David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Yves Rocher Fleur de Noel Alain Delon Samourai Woman Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Celine Dion Spring in Provence Pacifica Tahitian Gardenia DSH Perfumes Mother of the Bride Bourjois Evasion