Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Pure Feelings Shirley May για γυναίκες

Pure Feelings Shirley May για γυναίκες

Pure Feelings από Shirley May είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, άνθη πορτοκαλιάς και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο Τουρκίας και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, πατσουλί, Βανίλια, Βέτιβερ και λευκός μόσχος.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ άνθη πορτοκαλιάς Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο Τουρκίας Υλάνγκ Υλάνγκ

σπόρος Τόνκα πατσουλί Βανίλια Βέτιβερ λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Feelings by Shirley May.

Pure Feelings Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shirley May Pure Feelings fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shirley May Pure Feelings, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Feelings by Shirley May. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Feelings by Shirley May αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Robert Piguet Bandit Lancome Magie Noire Clinique Clinique Happy Holiday Balenciaga Talisman Estée Lauder Knowing Novaya Zarya Krasnaya Moskva Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium David & Victoria Beckham Signature Story for Her Soivohle Love Speaks Primeval I Santi Via Veneto Niven Morgan Jean Baptiste 1717