Σχεδιαστές » R S » Κιτρο « Ομάδες

Style Sport Shirley May για άνδρες

Style Sport Shirley May για άνδρες

Style Sport από Shirley May είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, Κέδρος, πατσουλί και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή Κέδρος πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Style Sport by Shirley May.

Style Sport Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shirley May Style Sport fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shirley May Style Sport, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Style Sport by Shirley May. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Style Sport by Shirley May αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Lancome O de Lancome Hermes Aroma d`Orange Verte Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Floris Limes DSH Perfumes Pamplemousse Tonatto Profumi Iss Creed Citrus Bigarrade Penhaligon`s Eau de Cologne Bronnley Lemon & Neroli Atkinsons Gold Medal Roger Vivier Le Neroli Le Labo Orange Discrete