Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Zen Shiseido για γυναίκες

Zen Shiseido για γυναίκες

Zen Shiseido για γυναίκες Εικόνες Zen Shiseido για γυναίκες Εικόνες Zen Shiseido για γυναίκες Εικόνες Zen Shiseido για γυναίκες Εικόνες

Zen από Shiseido είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Zen κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο, πορτοκάλι , ανανάς και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γαρδένια, Βιολέτα, κρίνο της κοιλάδας, υάκυνθος, Λωτός και κόκκινο μήλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, θυμίαμα, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο πορτοκάλι ανανάς τριαντάφυλλο

φρέζια γαρδένια Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας υάκυνθος Λωτός κόκκινο μήλο

πατσουλί Κέδρος θυμίαμα Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zen by Shiseido.

Zen Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shiseido Zen fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shiseido Zen, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zen by Shiseido. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zen by Shiseido αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Lacoste Lacoste Pour Femme Chanel Cristalle Eau de Toilette Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Hermes Eau des Merveilles Sisley Sisley Eau de 1 Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Chanel Chance Eau Tendre Giorgio Armani Emporio Armani Lei L`Artisan Parfumeur Bois Farine L`Occitane en Provence Iris Bleu & Iris Blanc Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Diptyque Vetyverio Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Prada Infusion d'Iris Cèdre Michael Kors Michael Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Guerlain L'Instant Magique