Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleur de Rose Shu Uemura για γυναίκες

Fleur de Rose Shu Uemura για γυναίκες

Fleur de Rose Shu Uemura για γυναίκες Εικόνες

Fleur de Rose από Shu Uemura είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleur de Rose κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniel Maurel. Η νότα κορυφής είναι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί, τριαντάφυλλο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και φασκόμηλο.

λεμόνι

φρέζια γιασεμί τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur de Rose by Shu Uemura.

Fleur de Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Shu Uemura Fleur de Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Shu Uemura Fleur de Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur de Rose by Shu Uemura. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur de Rose by Shu Uemura αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa Oilily Flowers Barbie Barbie Super Model Crabtree & Evelyn Spring Rain The Different Company Bois d`Iris Memo Jannat Jardin de France Oeillet Nina Ricci L`Air du Temps Noel Rodier Eau Legere Renee Mediterranean Lily Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Yardley Heritage Collection: Hyacinth