Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Blanc des Cotons Sinfonia di Note για γυναίκες

Blanc des Cotons Sinfonia di Note για γυναίκες

Blanc des Cotons από Sinfonia di Note είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Blanc des Cotons κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών, Λεβάντα, Κεχριμπάρι, Βανιλια και ξύλο γκουαϊακ.

Νότες Ανθών Λεβάντα Κεχριμπάρι Βανιλια ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blanc des Cotons by Sinfonia di Note.

Blanc des Cotons Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sinfonia di Note Blanc des Cotons fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sinfonia di Note Blanc des Cotons, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blanc des Cotons by Sinfonia di Note. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blanc des Cotons by Sinfonia di Note αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Stella McCartney Sheer Stella 2006 Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Fragonard Billet Doux Narciso Rodriguez Essence Czech & Speake Rose Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley REN Rosa Maya Smell Bent 2010 Cinq Mondes Rituel de Kyoto Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach La Bouquetiere Tendre est la Nuit