Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau du Soir 2007 Sisley για γυναίκες

Eau du Soir 2007 Sisley για γυναίκες

Eau du Soir 2007 από Sisley είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau du Soir 2007 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Eau du Soir 2007 έχει δημιουργηθεί από Jeannine Mongin, Hubert d'Ornano και Isabelle d'Ornano. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ίριδα, γιασεμί, λάβδανο Γαλλίας, Υλάνγκ Υλάνγκ, πατσουλί, δρυς βρύα , τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας, άρκευθος, πιπέρι και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

Γαρύφαλλο ίριδα γιασεμί λάβδανο Γαλλίας Υλάνγκ Υλάνγκ πατσουλί δρυς βρύα τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας άρκευθος πιπέρι πασχαλιά

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau du Soir 2007 by Sisley.

Eau du Soir 2007 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sisley Eau du Soir 2007 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sisley Eau du Soir 2007, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau du Soir 2007 by Sisley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau du Soir 2007 by Sisley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Lancome Magie Noire Clinique Aromatics Elixir Kylie Minogue Darling Sisley Eau de Campagne Chanel Chance Eau Fraiche Vivienne Westwood Boudoir Yves Rocher Comme une Evidence Sisley Eau du Soir 2008 Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Guess Guess Original Adolfo Dominguez U Black Mujer Kesling Be Bop