Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Sisley Eau de 2 Sisley για γυναίκες

Sisley Eau de 2 Sisley για γυναίκες

Sisley Eau de 2 Sisley για γυναίκες Εικόνες Sisley Eau de 2 Sisley για γυναίκες Εικόνες

Sisley Eau de 2 από Sisley είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sisley Eau de 2 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Βασιλικός και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ίριδα, Κυκλάμινο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο και Βέτιβερ.

Περγαμόντο Βασιλικός Κάρδαμο

γιασεμί ίριδα Κυκλάμινο τριαντάφυλλο

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sisley Eau de 2 by Sisley.

Sisley Eau de 2 Σχόλια Αρωμάτων

Sisley Eau de 2 by Sisley 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sisley Sisley Eau de 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sisley Sisley Eau de 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sisley Eau de 2 by Sisley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sisley Eau de 2 by Sisley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Trussardi Trussardi Guerlain Rose Barbare Trussardi Trussardi Skin CoSTUME NATIONAL Scent Intense Macal Palma Scent of Dubrovnik Halston Halston Classic ID Parfums Lettre a Anna Delicate Jil Sander Jil Sander Woman III Parfumerie Generale Corps et Ames Corine de Farme Ibiza Night Lancetti Madame Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense