Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Six Scents για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Six Scents για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear από Six Scents είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Gracia-Cetto. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, θυμίαμα, ρίζωμα ίρις και Αμπρετη (Μολόχα); οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και δέρμα.

μοσχοκάρυδο Περγαμόντο Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι

Κέδρος της Βιρτζίνιας θυμίαμα ρίζωμα ίρις Αμπρετη  (Μολόχα)

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear by Six Scents.

Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear by Six Scents. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear by Six Scents αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hermes Terre d'Hermes Al-Rehab Abeer Al Sharq Roberto Verino VV Man Baldessarini Del Mar Marbella Edition Paco Rabanne 1 Million Olivier Durbano Black Tourmaline Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Indult Reve En Cuir Anya`s Garden Temple Cinq Mondes Rituel de Java Detaille Yatching Alfred Dunhill Dunhill for Men