Σχεδιαστές » R S » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Baque Slumberhouse για γυναίκες και άνδρες

Baque Slumberhouse για γυναίκες και άνδρες

ταμπάκο

Baque από Slumberhouse είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Baque κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Josh Lobb. Το άρωμα περιέχει Βερίκοκο, Κέδρος, Βανίλια, φύλλο ταμπάκο, Αρτεμισία και Ζωϊκό Άμπερ.

Βερίκοκο Κέδρος Βανίλια φύλλο ταμπάκο Αρτεμισία Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baque by Slumberhouse.

Baque Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Slumberhouse Baque fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Slumberhouse Baque, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baque by Slumberhouse. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baque by Slumberhouse αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Police Wings Pour Homme Guess Guess Suede Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Hermes Hermessence Brin de Reglisse Borsalino Panama Nobile 1942 Aqua Nobile Ted Lapidus Ted Ineke Field Notes From Paris Ortigia Sicilia Ambra Nera Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux