Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Debonair Smell Bent για γυναίκες και άνδρες

Debonair Smell Bent για γυναίκες και άνδρες

Debonair Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Debonair Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Debonair Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Debonair Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Debonair από Smell Bent είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Brent Leonesio. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα και Βανιλια.

πορτοκάλι νερόλι

δρυς βρύα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Debonair by Smell Bent.

Debonair Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Smell Bent Debonair fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Smell Bent Debonair, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Debonair by Smell Bent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Debonair by Smell Bent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Hugo Boss Boss in Motion edition IV Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Air-Val International The Simpsons Lostmarch Atao Miller Harris Tangerine Vert Fragonard Les Naturelles: Verveine Oriflame In Tune Ocean Pacific OP Juice Ayala Moriel Sabotage JoAnne Bassett Versailles Morris Morris Bourjois Masculine Evasion