Σχεδιαστές » R S » Κιτρο « Ομάδες

Lemon Cowboy Smell Bent για γυναίκες και άνδρες

Lemon Cowboy Smell Bent για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Lemon Cowboy Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lemon Cowboy Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lemon Cowboy Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lemon Cowboy Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Lemon Cowboy από Smell Bent είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Brent Leonesio. Η νότα κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και δέρμα.

Αμάλφι λεμόνι

Μόσχος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lemon Cowboy by Smell Bent.

Lemon Cowboy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Smell Bent Lemon Cowboy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Smell Bent Lemon Cowboy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lemon Cowboy by Smell Bent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lemon Cowboy by Smell Bent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Fragonard Citron Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Jardin de France Citron vert Tommy Hilfiger Tommy Jeans Gendarme Carriere Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Adolfo Dominguez Azahar Ortigia Sicilia Sicilian Lime