Σχεδιαστές » R S » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Pygmy Hippo Rock Smell Bent για γυναίκες και άνδρες

Pygmy Hippo Rock Smell Bent για γυναίκες και άνδρες

καρύδα
Pygmy Hippo Rock Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Pygmy Hippo Rock από Smell Bent είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Pygmy Hippo Rock κυκλοφόρησε το έτος 2013. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, Βανίλια, κέικ, φλούδα λεμονιού, ζάχαρη, Καρύδα, ρύζι, γιασεμί και σανδαλόξυλο.

Λεβάντα Βανίλια κέικ φλούδα λεμονιού ζάχαρη Καρύδα ρύζι γιασεμί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pygmy Hippo Rock by Smell Bent.

Pygmy Hippo Rock Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Smell Bent Pygmy Hippo Rock fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Smell Bent Pygmy Hippo Rock, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pygmy Hippo Rock by Smell Bent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pygmy Hippo Rock by Smell Bent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Aquolina Pink Sugar Sensual Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Yves Rocher Vanille Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Victoria`s Secret Amber Romance Laurence Dumont Vanille Orientale La Perla Languid Vanilla Avon Herve Leger Femme Laurence Dumont Creme Brulee Farmacia SS. Annunziata Cara Pacifica Indian Coconut Nectar