Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Sunshine Smell Bent για γυναίκες

Sunshine Smell Bent για γυναίκες

Sunshine Smell Bent για γυναίκες Εικόνες Sunshine Smell Bent για γυναίκες Εικόνες Sunshine Smell Bent για γυναίκες Εικόνες Sunshine Smell Bent για γυναίκες Εικόνες

Sunshine από Smell Bent είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Brent Leonesio. Η νότα κορυφής είναι Σανγκουίνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανιλια, ρετσίνη και Μόσχος.

Σανγκουίνι

σανδαλόξυλο Βανιλια ρετσίνη Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sunshine by Smell Bent.

Sunshine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Smell Bent Sunshine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Smell Bent Sunshine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sunshine by Smell Bent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sunshine by Smell Bent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Gucci Rush 2 Ghost Ghost Serenity Emanuel Ungaro Divas ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Geo. F. Trumper Eucris Ajmal Facets of Her Ramon Molvizar Precious Bath and Body Works Twilight Woods O Boticario Quasar Tom Ford Azure Lime Ulric de Varens Creation N° 13 Huitieme Art Parfums Naiviris