Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Violet Tendencies Smell Bent για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
aquatic
ουντ
Violet Tendencies Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Violet Tendencies Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Violet Tendencies Smell Bent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Violet Tendencies από Smell Bent είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Violet Tendencies κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Brent Leonesio. Το άρωμα περιέχει Ουντ, φύλλο βιολέτας και δέρμα.

Ουντ φύλλο βιολέτας δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violet Tendencies by Smell Bent.

Violet Tendencies Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Smell Bent Violet Tendencies fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Smell Bent Violet Tendencies, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violet Tendencies by Smell Bent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violet Tendencies by Smell Bent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Esprit Life by Esprit Men Escada Escada Sport  Country Weekend Dolce&Gabbana The One for Men Krizia Krizia Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Absolument Parfemeur Absolument Homme L`Erbolario China Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Annick Goutal Mandragore Pourpre Indult Reve En Cuir Prada Infusion de Vetiver SoOud Fam