Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Fam SoOud για γυναίκες και άνδρες

Fam SoOud για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Fam από SoOud είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fam κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Stéphane Humbert Lucas. Το άρωμα περιέχει σαφράν, τριαντάφυλλο, πάπρικα, ξύλο κασμίρι, Ουντ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο, γάλα, Μόσχος, πουδρένιες νότες και βινύλιο.

σαφράν τριαντάφυλλο πάπρικα ξύλο κασμίρι Ουντ Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο γάλα Μόσχος πουδρένιες νότες βινύλιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fam by SoOud.

Fam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με SoOud Fam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με SoOud Fam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fam by SoOud. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fam by SoOud αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Jaguar Jaguar Prestige Serge Lutens Santal de Mysore Tonino Lamborghini Feroce s.Oliver s.Oliver Men Christian Audigier Christian Audigier For Him Corine de Farme L'Homme Diptyque Vinaigre de Toilette Mazzolari Lui Profumi di Pantelleria Dammuso Michael Michalsky Michalsky for Men Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Jeanne Arthes Boum Pour Homme