Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Kanz SoOud για γυναίκες και άνδρες

Kanz SoOud για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Kanz από SoOud είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Kanz κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Stéphane Humbert Lucas. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, σανδαλόξυλο, τριαντάφυλλο, Ουντ και έλαιο κυπριόλης.

γιασεμί σανδαλόξυλο τριαντάφυλλο Ουντ έλαιο κυπριόλης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kanz by SoOud.

Kanz Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με SoOud Kanz fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με SoOud Kanz, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kanz by SoOud. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kanz by SoOud αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Prada Prada (Amber) Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient CoSTUME NATIONAL Scent Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Liz Claiborne Spark Seduction for Men Hors La Monde Shiloh Lorenzo Villoresi Patchouli Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Jovan Ginseng NRG By Kilian Rose Oud Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra