Σχεδιαστές » R S » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Frankfurt Kitchen Social Creatures για γυναίκες

μέλι
καφές
Frankfurt Kitchen Social Creatures για γυναίκες Εικόνες

Frankfurt Kitchen από Social Creatures είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Frankfurt Kitchen κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Russell Newell. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Βανιλια, Κακάο, Καφές, μέντα, λευκόμελο, Αποξηραμμένα φρούτα, ρετσίνη και Oσμανθός.

Κεχριμπάρι Βανιλια Κακάο Καφές μέντα λευκόμελο Αποξηραμμένα φρούτα ρετσίνη Oσμανθός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Frankfurt Kitchen by Social Creatures.

Frankfurt Kitchen Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Social Creatures Frankfurt Kitchen fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Social Creatures Frankfurt Kitchen, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Frankfurt Kitchen by Social Creatures. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Frankfurt Kitchen by Social Creatures αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chanel Allure eau de parfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Jette Joop By Night Jette Helmut Lang Eau de Parfum L`Erbolario Vaniglia Lulu Castagnette lol ;-) Henri Bendel Wild Fig Jill Stuart Vanilla Lust Demeter Fragrance Chococat Strange Invisible Perfumes Elektrou