Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Leather Krem Soivohle για γυναίκες και άνδρες

Leather Krem Soivohle για γυναίκες και άνδρες

Leather Krem από Soivohle είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει δέρμα, κρεμ μπριλέ, Καραμέλα, νότες ξύλων, ρετσίνη, Κακάο, Μόσχος, Βενζόη από Σιάμ και ξύλο γκουαϊακ.

δέρμα κρεμ μπριλέ Καραμέλα νότες  ξύλων ρετσίνη Κακάο Μόσχος Βενζόη από Σιάμ ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Leather Krem by Soivohle.

Leather Krem Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Soivohle Leather Krem fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Soivohle Leather Krem, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Leather Krem by Soivohle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Leather Krem by Soivohle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
The Body Shop The Apple Blossom Demeter Fragrance Pure Soap Nooka Nooka M. Asam Men Michel Germain Sexual Secret Rothenstein Deja Vu David & Venus So...? So...? Inspired Keiko Mecheri Les Zazous Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum S-Perfume S-Perfume Jet Scent Remix 2.0 Sorelle Fontana Micol Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010