Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Stoned Solange Azagury-Partridge για γυναίκες

Stoned Solange Azagury-Partridge για γυναίκες

Stoned από Solange Azagury-Partridge είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Stoned κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lyn Harris. Το άρωμα περιέχει λάβδανο, Μόσχος, βρύα δριός, γιασεμί, Περγαμόντο, Βανίλια Μπέρμπον και τριαντάφυλλο.

λάβδανο Μόσχος βρύα δριός γιασεμί Περγαμόντο Βανίλια Μπέρμπον τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Stoned by Solange Azagury-Partridge.

Stoned Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Solange Azagury-Partridge Stoned fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Solange Azagury-Partridge Stoned, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Stoned by Solange Azagury-Partridge. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Stoned by Solange Azagury-Partridge αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Benetton Colors de Benetton Shaik Opulent Shaik Classic No 77 La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Mary Kay Affection By Kilian Love by Kilian Histoires de Parfums 1826 Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Tonatto Profumi Amir M. Micallef Aoud Gourmet Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat Aesop Mystra