Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fleur de Cerisier Solinotes για γυναίκες και άνδρες

Fleur de Cerisier Solinotes για γυναίκες και άνδρες

Fleur de Cerisier Solinotes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fleur de Cerisier από Solinotes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fleur de Cerisier κυκλοφόρησε το έτος 2013. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; η μεσαία νότα είναι Άνθη Κερασιάς; οι νότες της βάσης είναι κόκκινα μούρα, Μήλο και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή

Άνθη Κερασιάς

κόκκινα μούρα Μήλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur de Cerisier by Solinotes.

Fleur de Cerisier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Solinotes Fleur de Cerisier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Solinotes Fleur de Cerisier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur de Cerisier by Solinotes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur de Cerisier by Solinotes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Cacharel Amor Amor Sunshine Lancetti Etre Femme Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Byredo Pulp Joop! Joop! Thrill Woman s.Oliver Casual Women Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Love Passport One Love Alta Moda Sweet Heart Katy Perry Purr