Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fleur de Frangipanier Solinotes για γυναίκες και άνδρες

Fleur de Frangipanier Solinotes για γυναίκες και άνδρες

Fleur de Frangipanier Solinotes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fleur de Frangipanier από Solinotes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fleur de Frangipanier κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Περγαμόντο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνος και άνθη ροδάκινιας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

πορτοκάλι Περγαμόντο Μήλο

τριαντάφυλλο κρίνος άνθη ροδάκινιας

Βανίλια Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur de Frangipanier by Solinotes.

Fleur de Frangipanier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Solinotes Fleur de Frangipanier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Solinotes Fleur de Frangipanier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur de Frangipanier by Solinotes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur de Frangipanier by Solinotes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Red Jeans Carolina Herrera 212 Splash for Women Sonia Rykiel Rykiel Rose Love Passport Rosy Sky Happiness Etienne Aigner Private Number Missoni Aria Missoni Roberto Verino VV Tropic Otto Kern Signature Women Perfumer`s Workshop Samba LR Desperate Housewives Bree Flirt! Rock N Rebel Parfums Berdoues 1902 Violette