Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Tiare Solinotes για γυναίκες και άνδρες

Tiare Solinotes για γυναίκες και άνδρες

καρύδα
Tiare Solinotes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Tiare από Solinotes είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Tiare κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Καρύδα και ροδάκινο; η μεσαία νότα είναι λουλούδι τιαρέ; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Καρύδα ροδάκινο

λουλούδι τιαρέ

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tiare by Solinotes.

Tiare Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Solinotes Tiare fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Solinotes Tiare, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tiare by Solinotes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tiare by Solinotes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Luciano Soprani Solo Amore Fred Hayman 273 Rodeo Drive Liz Claiborne Liz Bruno Acampora Iranzol Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Adidas Adidas Sensual Instinct Givenchy Play For Her Intense LR LR Classics Antigua Robert Piguet Calypso Nejma Nejma 5