Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Egyptian Musk Sonoma Scent Studio για γυναίκες και άνδρες

Egyptian Musk Sonoma Scent Studio για γυναίκες και άνδρες

Egyptian Musk Sonoma Scent Studio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Egyptian Musk από Sonoma Scent Studio είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Egyptian Musk κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurie Erickson. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Νότες Ανθών.

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Νότες Ανθών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Egyptian Musk by Sonoma Scent Studio.

Egyptian Musk Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Μία αναφορά στον πασίγνωστο Αιγυπτιακό μόσχο κάνει αυτό το απαλό ξυλώδες -λουλουδάτο άρωμα μόσχου από SSS.
Το αποτέλεσμα είναι ένα πολύ καλό απαλό άρωμα μόσχου που δεν υπερβάλει μένει κοντά στο δέρμα , ήσυχο φυσικό και υπέροχο.
Διατηρείται μερικές ώρες στο δέρμα σαν ένα σύννεφο αισθησιακού αρώματος χωρίς υπερβολές , ούτε εξάρσεις.
Καθάριο και κρυστάλλινο άρωμα musk , όσο φυσικά μπορεί να είναι, δίχως να γίνεται σκοτεινό ή τόσο ανιμαλίστικ όσο προδιαθέτει αυτή η νότα...

Feb
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sonoma Scent Studio Egyptian Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sonoma Scent Studio Egyptian Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Egyptian Musk by Sonoma Scent Studio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Egyptian Musk by Sonoma Scent Studio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Carolina Herrera Herrera For Men Donna Karan DK Paco Rabanne XS Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Amouage Amouage Gold pour Homme Amouage Reflection Man Antonio Banderas Antonio Morgan Light My Heart Collection Homme Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Etienne Aigner Aigner White Man Versace Versense Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic