Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Sienna Musk Sonoma Scent Studio για γυναίκες και άνδρες

Sienna Musk Sonoma Scent Studio για γυναίκες και άνδρες

Sienna Musk Sonoma Scent Studio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sienna Musk από Sonoma Scent Studio είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Sienna Musk κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurie Erickson. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κυπαρίσσι, μοσχοκάρυδο, Κάρδαμο, τζίντζερ και μοσχοκάρφι.

Μανταριν ορανζ Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κυπαρίσσι μοσχοκάρυδο Κάρδαμο τζίντζερ μοσχοκάρφι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sienna Musk by Sonoma Scent Studio.

Sienna Musk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sonoma Scent Studio Sienna Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sonoma Scent Studio Sienna Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sienna Musk by Sonoma Scent Studio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sienna Musk by Sonoma Scent Studio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Creed Himalaya Diesel Plus Plus Masculine Guerlain Vol de Nuit Evasion Cerruti Cerruti 1881 Black Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Montale Aoud Red Flowers Miller Harris L`Air de Rien Serge Lutens Feminite du Bois Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Jacques Fath Yang Imperial Lubin Itasca Swiss Arabian Al Waseem