Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Laughter Nuit Space NK για γυναίκες

Laughter Nuit Space NK για γυναίκες

καπνιστό
Laughter Nuit Space NK για γυναίκες Εικόνες

Laughter Nuit από Space NK είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Laughter Nuit κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν, Κανέλα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και θυμίαμα.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

σαφράν Κανέλα Βιολέτα

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Laughter Nuit by Space NK.

Laughter Nuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Space NK Laughter Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Space NK Laughter Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Laughter Nuit by Space NK. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Laughter Nuit by Space NK αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Montblanc Presence Montana Just Me Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Hugh Parsons Old England Hummer H2 Frapin Caravelle Epicee Susanne Lang Red Ginger Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Ayala Moriel Finjan Ayala Moriel Razala Serge Lutens La Myrrhe Yves Rocher Eryo