Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Melodrama Space NK για γυναίκες

Melodrama Space NK για γυναίκες

Melodrama από Space NK είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Melodrama κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρδένια, ηλιοτρόπιο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί και δρυς βρύα.

Λεβάντα άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Περγαμόντο

γιασεμί γαρδένια ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο

Βέτιβερ πατσουλί δρυς βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Melodrama by Space NK.

Melodrama Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Space NK Melodrama fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Space NK Melodrama, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Melodrama by Space NK. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Melodrama by Space NK αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Serge Lutens Daim Blond Nina Ricci Deci Dela Ineke Balmy Days & Sundays Novaya Zarya Krasnaya Moskva ID Parfums Lettre a Anna Delicate Guerlain Sous le Vent Sisley Sisley Eau de 2 Mila Schön `80 Avon U by Ungaro Fever Marbert Scarf O Boticario Sensuelle Essence Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon