Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

St. John Eau de Parfum St. John για γυναίκες

St. John Eau de Parfum St. John για γυναίκες

St. John Eau de Parfum από St. John είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. St. John Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, Ταγκέτες και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί και Βερίκοκο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Κεχριμπάρι.

μανταρίνι Ταγκέτες φρέζια

τριαντάφυλλο γιασεμί Βερίκοκο

σανδαλόξυλο Βανίλια Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about St. John Eau de Parfum by St. John.

St. John Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με St. John St. John Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με St. John St. John Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει St. John Eau de Parfum by St. John. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για St. John Eau de Parfum by St. John αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Salvador Dali Daliflor Anna Sui Dolly Girl On The Beach Oriflame Divine Michel Klein Un Air de Comedie La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth The Healing Garden Sheer Passion Coty L`Origan Alexa Lixfeld 001 Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir Dana Black Lace Henri Bendel Rose Petals